Fichtner Wealth Managers

Vytvoříme pro Vás investiční plán pro vyplácení bezpečné renty a splnění Vašich cílů

Investování bez plánu není investování, ale pouhá spekulace.

Sázka na to, že to vyjde. Třeba ano třeba ne. Podle našich zkušeností to není cesta k dlouhodobému budování ani ochraně bohatství. Naopak.

Ten, kdo sází, se dříve nebo později spálí.

Ten, kdo investuje strategicky a dlouhodobě podle svého plánu, má reálnou šanci, že uspěje.

Investiční plán říká kdy, kolik, do čeho, jak a proč investovat.

Spolehlivě a předvídatelně ukazuje bezpečnou cestu, po které můžete jít, abyste ochránili i zhodnotili svůj majetek a čerpali z něj nekonečnou rentu (v reálném vyjádření).

Strategie Wealth Protection – Ochrana Bohatství

Wealth česky znamená bohatství. Protection je ochrana.

Cílem strategie Wealth Protection je tedy ochránit bohatství, budovat majetek, dlouhodobě ho udržovat na rozumné úrovni a z tohoto majetku zajistit stabilní a trvalý příjem.

Wealth Protection znamená vyhnout se předem rizikům, kterým se vyhnout lze, a která mohou způsobit, že přijdete o peníze.

Při využívání strategie Wealth Protection pracujeme s různými scénáři v budoucnosti a nikdy nesázíme jen na jeden z nich, jako to dělají spekulanti.

Strategie Wealth Protection se osvědčila ve finanční krizi v letech 2007-2008, při Brexitu, při pandemii COVID-19 a také chrání bohatství našich klientů proti geopolitickým pnutím nejen v Evropě.

Co obsahuje investiční plán

Plán sestavený podle strategie Wealth Protection ukazuje, jak se starat o peníze, aby byly v bezpečí před inflací, válkami, covidem apod.

V plánu najdete definici svého osobního investičního portfolia, které Vám bude vyplácet nekonečnou rentu v reálném vyjádření. Podobně jako nemovitost na pronájem vyplácejí průběžný (pasivní) výnos.

Plán má 36 stran a odpovídá Vašemu emočnímu a investičnímu profilu, který vychází z Vašich potřeb.

Najdete v něm přesná doporučení kolik máte mít akcií, dluhopisů, hotovosti.

Poznáte v něm největšího nepřítele investorů, který připravuje i velmi zkušené lidi o peníze.

Získáte inspiraci pro pohled na majetek od nejbohatších lidí světa nebo z Nobelovy nadace.

Dozvíte se, do jakých regionů a měn investovat, abyste byli dlouhodobě ochráněni proti destrukci majetku.

Ujasníte si, co je důležité pro dosažení vyšších výnosů s menším rizikem, a jak se chránit proti nebezpečí „horších časů“.

Investiční plán je poměrně stabilní dokument. V čase se mění samotné investiční produkty. Na základě aktuální situace hledáme vždy výhodná a také bezpečná řešení – například nízkonákladová ETF. Nebo proti-inflační dluhopisy, které jsme klientům doporučovali již od dubna 2019.

V investičním plánu tedy najdete to, kolik peněz a do jakých konkrétních produktů investovat podle kritérií strategie Wealth Protection – Ochrany Bohatství.

Zjistíte i skutečnou nákladovost navrhovaného řešení, abyste zbytečně nesnižovali výnos svého portfolia.

Doporučujeme to, co je výhodné pro Vás

Poskytujeme 100 % nezávislé poradenství. Neplatí nás žádná instituce, firma, fond ani banka, abychom prodávali jejich produkty. Nemáme žádnou odměnu z doporučovaných investičních produktů. Odměnu za naše služby nám lidé platí napřímo.

Proto máme motivaci navrhnout do plánu skutečně dobré produkty.

Vstupní poplatky u běžných fondů například v privátní bance jsou i 1 %. Z 50 milionů tak zaplatíte i 500 tisíc korun, a ještě nedostanete to, co je pro Vás dlouhodobě nejlepší.

My už v investičním plánu radíme, jak se takovým vstupním poplatkům vyhnout a hlavně to, jak chránit své portfolio proti průběžným poplatkům, které často dělají další 2 %. Ale každý rok. U 50 milionů je to 1.000.000 Kč každý rok, bez ohledu na to, jestli investice vydělává nebo ne.

Musíme dodat, že naši klienti nám také někdy platí milion korun. Ale až když jim vyděláme deset milionů korun, protože si účtujeme odměnu převážně ze zisku. A to považujeme za férové.

Doplňkové služby k investičnímu plánu

Analýza současné situace

Projdeme společně Vaše krátkodobé i dlouhodobé finanční cíle, motivaci a aktuální portfolio. Pomůžeme Vám ujasnit si, co od investic očekávat, a zda jsme navzájem kompatibilní. (cca 1 hodina)

Prezentace investičního plánu

Na společné schůzce Vám představíme Váš investiční plán a provedeme Vás všemi jeho částmi. Získáte konkrétní doporučení, jak a do čeho investovat včetně individuální diskuse. (cca 2 hodiny)

3měsíční analytický servis

Zakoupením investičního plánu získáváte na 3 měsíce přístup k analytickému servisu Fichtner Wealth Managers. Díky tomu uvidíte, co je při investování podle strategie Wealth Protection důležité, jak o investicích přemýšlíme a co pro naše klienty děláme.

Realizace investičního plánu

Investiční plán můžete vzít a začít podle něj investovat na vlastní pěst.

Nicméně pokud na investování nechcete být sami, jsme připraveni s Vámi navázat dlouhodobou spolupráci. Doporučíme Vám investiční platformy vyhovující Wealth Protection a provedeme Vás celým procesem až k plnému zainvestování.

Cena za investiční plán

V závislosti na objemu majetku a současném portfoliu činí cena za investiční plán 24.200 Kč – 54.450 Kč vč. DPH. Individuální cenu určujeme po úvodní konzultaci.

Garance vrácení peněz do 30 dnů

V případě, že nebudete s investičním plánem spokojeni, dáte nám vědět a my Vám vrátíme 100 % Vašich peněz zpět.

Investiční plán Vás k ničemu nezavazuje.

Buď využijete garanci vrácení peněz nebo se do investování pustíte sám nebo s někým jiným nebo Vám pomůžeme my podle pravidel Wealth Protection, když budete chtít.

Neváhejte a nechte si vytvořit Váš osobní investiční plán, který Vám ukáže, jak rozumně a bezpečně zhodnotit rodinný majetek a ochránit Vaše bohatství i pro budoucí generace.

Vyplňte následující formulář a domluvíme si termín 45minutové konzultace, na které zjistíte, jestli Vám dává strategie Wealth Protection a na ní postavený investiční plán smysl.