Fichtner a.s.

Nejsme chytřejší než vy.

Jen máme čas na věci, na které vy čas nemáte nebo mít nechcete.

Jsme přesvědčeni, že kdybyste chtěli a měli dostatek času, také byste postupně získali zkušenosti a dokázali se o své peníze postarat stejně dobře jako my.

Jenže vy máte svůj byznys, rodinu a spoustu aktivit, kterým se chcete věnovat. Máte dost svých starostí a hledáte někoho spolehlivého, kdo by měl čas se věnovat věcem, které také považujete za důležité.

Naší přidanou hodnotou je tedy především čas, 136 let zkušeností a také diskrétnost a spolehlivost.

Co můžete očekávat

1

Nejprve si zavoláme

Prvotní kontakt proběhne po telefonu a přímo Vladimír Fichtner s vámi během 5 až 10 minut probere vaše očekávání. Zjistíme, jestli jsme vůbec kompatibilní. Pokud spolupráce dává smysl, dohodneme další postup.

2

Definujeme rozumné zadání

Na první osobní schůzce si stanovíme cíl, kterého chceme dosáhnout. Pomůžeme vám s jeho definicí, ať je jím akumulace majetku nebo pravidelná měsíční renta. Podíváme se i na vaše současné řešení, abyste věděli, v čem jsou jeho silné a slabé stránky.

3

Prezentujeme investiční plán

Přibližně do 14 dnů vypracujeme váš osobní investiční plán z využitím filozofie Wealth Protection (Ochrana bohatství). Představíme vám strategii, jak své peníze a majetek můžete dlouhodobě ochránit a zhodnocovat, abyste dosáhli svého cíle.

4

Začneme investovat

Pomůžeme vám otevřít si vaše investiční účty u největších švýcarských privátní bank a on-line makléřů na světě. Pak se pustíme do nákupu prvních investic.

Pravidelně komunikujeme

Minimálně jednou za 3 měsíce se osobně na 30 - 60 minut potkáme a probereme vývoj trhu a novinky. V prvním roce spolupráce se obvykle budeme potkávat ještě častěji. Neschováváme se před vámi, ani když trhy klesají. Právě naopak. V emočně těžkých dobách s vámi komunikujeme více intenzivně.

Šetříme váš čas

Naší rolí je neustále sledovat existující portfolio, připravovat nákupní a prodejní doporučení, ale i vyhodnocovat novinky například od vaší české privátní banky. Novinku podrobně zanalyzujeme, popřemýšlíme, zda se hodí do vašeho plánu a strategie a písemně vám shrneme její pro a proti i naše finální doporučení. Případně doporučení doplníme, pokud vám v našem pohledu bude ještě něco chybět.

Sledujeme trhy za vás

Věnujte se svému byznysu a rodině. Každý týden za vás přečteme stovky článků a analýz o investicích, vyhodnotíme spoustu čísel. To skutečně důležité s vámi sdílíme v pravidelném týdenním manažerském shrnutí.

Chráníme soukromí našich klientů před veřejností.


Rádi vás propojíme s těmi, kteří nám dali souhlas, abyste si mohli naše tvrzení ověřit.

Mají nějaký svůj názor, se kterým nemusím vždycky 100% souhlasit, ale mají ho dobře zdůvodněný a dá se s nimi o tom diskutovat a bavit.

Poslouchají, co jim říkám.

Jsem s Vladimírem už dlouhou dobu, tzn. 16 nebo 17 let, a mám v něj absolutní důvěru.

Naučil mě prostě se dívat jinýma očima na to, co dělat s penězma.

Pokud hledáte to, co jsem hledal já, tzn. investiční přístup, který mi vydělá pár % nad inflaci, tak jste u Fichtnera správně.
Jinými slovy, cílem není zbohatnutí ale víceméně zachování plus možná mírné rozšíření těch finančních prostředků.
Tak mi to připadá, že se na to Fichtner dívá, řekněme, střízlivýma očima a za ty roky, které se známe, tak mám pocit, že tenhle cíl plní.

Líbí se mi, jak uvažujou. Ten celkovej myšlenkovej rámec.

A dělají skvěle management portfolia. Má to samozřejmě nějaký hranice, není to o tradingu akcií.

Přináší mi to na jednu stranu jistotu a na části portfolia Wealth Protection. Zároveň i vzdělání - to je velká součást toho, co dostávám.

Pro mě největším přínosem je právě to, že u Vladimíra mám nějakou strukturu, reporting a někoho, kdo udržuje ty emoce na uzdě a pak řekne: „Hele, máš něco navíc, teď je dobrý čas nakoupit, zvaž to.”

Fichtner a.s. mě pomáhá eliminovat nutný čas na to, co bych jinak musel řešit sám v oblasti peněz. Ať už je to diverzifikace portfolia, obecně finance, investování a tak dál. Kde já bych musel trávit spoustu času nad vlastními postoji k diverzifikaci, tak získávat spousty informací. Těch kanálů je nepřeberně, 24 hodin denně bych mohl každý den trávit na tom, abych sbíral informace a přemýšlel o tom, jak právě tyhle věci řešit a vytvořit.

Využijte náš čas a zkušenosti

Zanechte nám na sebe kontakt. Do 24 hodin se vám ozveme zpět.


    * Hvězdičkou označená pole jsou povinná